Umiejętność zaopatrzenia w żyrandole

- Apr 20, 2017-

Dla niektórych rodzin ze względu na możliwość zakupu może stół jest bardzo długi, więc można rozważyć użycie kilku małych żyrandoli do dekoracji. Każdy żyrandol powinien mieć przełącznik, dzięki czemu można w razie potrzeby otwierać małe lub większe przestrzenie świetlne. Aby kupić pięć lub siedem żarówek lub delikatny żyrandol w restauracji, przepuszczalność szkła na teksturę, a także kombinację ceramiczną i szklaną, na przykład lilie modelujące żyrandole, będzie zachwycać.

Wybierz żyrandol jest sposób: wysokość wisząca, cień, materiał kulki lampy i forma muszą być starannie dobrane, aby uniknąć niewygodnego odblasku. Wysokość żyrandola powinna być odpowiednia, ogólnie z pulpitu około 55 --- 60 centymetrów i powinna być opcjonalna w celu podnoszenia i opuszczania lamp urządzeń, aby ułatwić regulację i wybór wysokości. Podobnie jak plastikowy materiał żyrandolowy z ryżu, modelowanie naturalne bez rzeźbienia, arbitralne, cień kształtu spiralnego można dowolnie wyregulować.

Konserwacja i czystość żyrandoli: na ogół bardziej piękne żyrandole mają bardziej złożone modelowanie i cienie, jeśli wilgotne kurz, lampy często łatwo rdzewieją, farbę, cień jest spowodowany kurzem i coraz bardziej ciemno, jeśli nie do czynienia, średnio jeden rok do zmniejszenia Około 30%, w niecałe kilka lat, żyrandol nie zasmoli.