Niektóre Sugestie Dekoracyjne Pendant Room

- Apr 20, 2017-

Styl żyrandoli wpływa bezpośrednio na styl żyrandoli żywego pokoju, więc styl żyrandoli zależy bezpośrednio od stylu całego salonu. Z metalowymi elementami dekoracyjnymi, szklane elementy ozdobne żyrandoli w stylu europejskim są wspaniałe, drewniane drewniane latarnie pałacowe i lampy japońskie i stylowe o bogatym smaku narodowym, z różnymi kolorowymi maskami szklanymi syntetyczne lampy ozdobne, lampy kurtynowe dają ludziom podekscytowany, olśniewający, I trzepocząca miękka szmatka, jedwab wykonany z żyrandoli lampy elegancki i przyjemny łagodny ciepło.

1. Kształt i wybór klasy lampy do dekoracji salonów do rozważenia i harmonii w salonie atmosfery, ale także dążyć do elegancji i dążyć do luksusu. W salonie jest fasada rodziny, oświetlenie jest zbyt często nie może pokazać swój dekoracyjny nastrój, nieco brudny, zbyt luksusowy może pozwolić odwiedzającym zbyt wiele nacisku psychologicznego, a nie otwartych dłoniach. Metoda wyboru żarówek dekoracyjnych salonu wskazuje na wygląd i klasa oświetlenia głównego salonu nie tylko nie może być zbyt ciemno, ale też nie oślepiać olśniewająco, gdy ludzie mieszkają mniej, może wyłączyć oświetlenie główne , Oprócz otworzyć lampę ścienną.

2. Lokalne oświetlenie może być stosowane z lampą podłogową, lampą ścienną, itp., Stosowanie i upiększanie efektu może osiągnąć odpowiednie wymagania. Oglądanie telewizji i czytanie w wolnym czasie polega na kupieniu lampy do lądowania o większej promie, odpowiedniej do wyboru lampek do dekoracji wnętrz w salonie, wskazywanych w lokalnym oświetleniu, oglądaniu telewizji i czytaniu najlepiej, aby wyłączyć lampę sufitową, otworzyć lampy podłogowe nie Tylko nie olśniewające, ale także może uczynić środowisko bardziej spokojny i elegancki.

3. General Lighting Zakup Metoda dekoracji pokoju w oświetleniu całkowitych może korzystać z lampy sufitowej, zwykle w środku domu może być pojedyncza głowa lub długie żyrandol jako główne światło, żywe lampy dekoracyjne mogą stworzyć sedate szczodry , Ciepłą atmosferę, dzięki czemu goście wracają do własnego domu o znaczeniu.

O .: Jeśli używasz w salonie działaczy, przestrzeni życiowej pionowych świateł, lampy do dekoracji głównie, funkcjonalnego uzupełnienia wzoru. Lampa pionowa, lampa stołowa jest dopasowana do każdego miejsca dodatkowego źródła światła, w celu ułatwienia koordynacji z przestrzenią, modelowanie jest zbyt szczególne lampy nie nadają się.

b. Jeśli pomieszczenie jest wysokie, zaleca się użycie trójnika do pięciu żarowych żyrandoli lub większego kolistego żyrandola, aby salon wyglądał wspaniale. Ale nie używać całego żyrandola lekkiego w dół, ale powinien mieć również pewną jasność, aby zmniejszyć jasność przestrzeni kosmicznej.

C. Jeśli pomieszczenie jest niskie, można użyć lampy sufitowej, aby pokój dzienny wydawał się ostry i obfity, poczucie cywilizowanego języka, lampa podłogowa z sofą, sofą z ozdobną lampą stołową lub Pobliskie ściany umieszczone dolnej lampy ściennej, tak aby nie tylko czytanie lokalnego oświetlenia, ale również w recepcji serdecznej i harmonijnej atmosferze.

Jasne i wygodne światło pozwala poznać przyjemność z atmosfery, odprężyć oko w celu złagodzenia ciężaru, w różnych sytuacjach i czasach może również zaspokoić inne potrzeby. W związku z tym, domowe oświetlenie salonu w wyborze kolokacji ma pewne umiejętności.