Niektóre rodzaje świateł

- Apr 20, 2017-

Kontynentalna świecznik Lampa wisząca

Europejskie klasyczne żyrandole kryształowe, zainspirowane oświetleniem świecowym osób starożytnych, gdy ludzie wiszą na żelazku, aby umieścić wiele świec. W dzisiejszych czasach wiele żyrandoli jest zaprojektowanych w taki sposób, ale świeca jest zmieniana na żarówkę, ale żarówka i uchwyt lampy są takie same jak świece i świecznik.

Kryształowa lampa wisząca

Istnieje kilka typów lamp kryształowych: naturalna kryształowa lampa kryształowa do cięcia, ciężki kryształ ołowiany, świeczniki żyrandole niskie ołowiane kryształowe szkło kryształowe półszlachetne lampy kryształowe, kryształowe zawieszki żyrandolowe szklane kryształowe szkło kryształowe, żyrandole kryształowe Szklany żyrandol i tak dalej.

Kryształowe lampy na rynku są w większości wykonane z imitacji kryształów, ale użycie materiału jest inne, jakość lampy kryształowej jest wykonana z materiałów wysokiej technologii, a niektóre nierozpoznane lampy kryształowe nawet plastyczne jako imitacja krystalicznego materiału, światła i Efekt cienia jest naturalnie słaby. Dlatego w zakupie należy starannie porównać, starannie identyfikować. Powszechnie stosowane kryształy mają K5, K9 te dwa rodzaje.

Chiński żyrandol

Klasyczny chiński żyrandol, jasny i schludny, mieści się w foyer okolicy. W drzwiach jasne światło daje ciepłą i przyjemną atmosferę, a chińskie wzory mówią gniewnym gościom, jest to tradycyjna rodzina. Uwaga: Specyfikacje i style lamp i latarni powinny być dopasowane do salonu. Ponadto, jeśli chcesz wyróżnić ekrany i dekoracje, musisz dodać światło.

Modna lampa wisząca

Większość ludzi nie chce urządzić europejskiego stylu klasycznego, nowoczesne żyrandole w stylu są często popularniejsze. Rynek ma nowoczesne poczucie żyrandoli w wielu stylach, gdyż wybór jest bardzo duży, można wybierać różne linie.

Konsumenci mogą zdecydować się na instalację energooszczędnego źródła światła lampy, nie wybieraj żarówki do pomalowania, ponieważ platerowanie czasem może zniknąć. Wybierz wszystkie metalowe i szklane oraz inne materiały wewnątrz i na zewnątrz jednolitych żyrandoli.