Charakterystyka źródła światła wysokiej jakości

- Apr 20, 2017-

Po pierwsze, nie powinno być światła UV i IR w składzie spektralnym. Nadmierna długotrwała akceptacja promieni ultrafioletowych, nie tylko łatwo powodować zapalenie rogówki, ale także soczewkę, siatkówkę, choroid i inne uszkodzenia. Promieniowanie podczerwone jest bardzo łatwe do wchłonięcia wody, za dużo promieniami podczerwonymi przez ludzki obiektyw soczewki oka jest pochłonięty przez wiele lat, soczewka będzie denaturacja, co powoduje zaćma.

Po drugie, temperatura barwowa światła powinna być bliska naturalnemu światłu dziennemu. Ludzie żyją w naturalnym świetle przez długi czas, ludzkie oko jest przystosowane do naturalnego światła i dobrego efektu wizualnego.

Po trzecie, światło nie ma błysku częstotliwości. Zwykła częstotliwość lampy fluorescencyjnej 50 Hz, wskazująca, że światło 100 razy na sekundę, przynoszące niską częstotliwość, sprawi, że organ oka reguluje narządy w trudnym stanie regulacji, powodując zmęczenie wzroku. Jeśli częstotliwość luminescencji wzrasta do setek dziesiątków tysięcy Hz lub wyżej, aby uzyskać wysoką częstotliwość, ludzkie oko nie będzie miało sensu błysku; Ale prawdziwym migotaniem są światła emitowane przez zasilacz prądu stałego lub półprzewodnikowe diody emitujące światło stałe (takie jak dioda LED emitująca światło) nazywana jest bezkapięciową lampą błyskową.